Výuka

Nabízím soukromou výuku na příčnou flétnu na velmi vysoké úrovni, kterou jsem schopna zaručit všem kteří mají o nástroj opravdový zájem.

Zaručuji ryze individuální přístup a přátelskou atmosféru. Nezáleží na věku, vzdělání, či předchozích zkušenostech, ale očekávám zájem, patřičné nasazení a chuť učit se novým věcem.

Výuka probíhá v 50 minutových lekcích 1x týdně dle obvyklých postupů (pro mimořádně nadané i více). Hlavní důraz je kladen na zvládnutí nástroje  s  pozvolným rozvojem ostatních hudebních  schopností se zcela individuálním přístupem. Cílem je především radost ze hry a dobrá pohoda ve výuce, bez mentorování a kritiky pedagoga. Každý je individualita, ať již je to malé dítě, žák, student, či dospělý.

Pedagog má letitou praxi jak orchestrálního, tak sólového hráče v tuzemsku i v zahraničí. Pedagogická praxe odpovídá nejvyšším kvalitám jak na elementární úrovni, tak na úrovni střední a vysoké školy s hudebním zaměřením rovněž pro sólovou a orchestrální činnost na daný nástroj, včetně pedagogického vybavení.

Výuka je též možná v němčině.

Výuka probíhá v Pardubicích a okolí. Zájemcům  ze vzdálenějších míst ochotným dojíždět, mohu nabídnout individuální uspořádání lekcí.